Wydawnictwo SGGW
PANEL KLIENTA
zaloguj się
znajdź
wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy w księgarni internetowej.
pzejdź do koszyka
Aby korzystać ze schowka,
musisz się zalogować.
pzejdź do schowka

CZASOPISMA

Wszystkie czasopisma są w otwartym dostępie na stronie Biblioteki Głównej SGGW

Wydajemy 18 czasopism naukowych, których redakcje znajdują się na wymienionych przed ich tytułami wydziałach Uczelni.
WYDZIAŁ BUDOWNICTWA i INŻYNIERII ŚRODOWISKA
ISSN 1644-0633
Redaktor naczelny - Eugeniusz Koda
Sekretarz redakcji - Agnieszka Bańkowska-Sobczak, e-mail: acta_architectura@sggw.pl, tel. 22 593 53 92
ISSN 1898-8857
Redaktor naczelny - Józef Mosiej, e-mail: jozef_mosiej@sggw.pl, tel. 22 593 53 81
Sekretarz redakcji - Justyna Chwedoruk, e-mail: justyna_chwedoruk@sggw.pl, tel. 22 593 52 82

ISSN 1732-9353, eISSN 2543-7496
Redaktor naczelny - Mieczysław Połoński, e-mail: mieczyslaw_polonski@sggw.pl, tel. 22 593 52 40
Sekretarz redakcji - Katarzyna Pawluk, e-mail: katarzyna_pawluk@sggw.pl, tel. 22 593 52 48
WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI
ISSN 1898-6730
Redaktor naczelny - Aleksander Lisowski, e-mail: aleksander_lisowski@sggw.pl, kom. 501 532 820 
Sekretarz redakcji - Marek Gaworski, e-mail: marek_gaworski@sggw.pl, tel. 22 593 45 83

WYDZIAŁ LEŚNY i WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA
ISSN 1898-5912
Redaktor naczelny - Ewa Dobrowolska, e-mail: ewa_dobrowolska@sggw.pl, tel. 22 593 86 30
Sekretarz redakcji - Marcin Zbieć, e-mail: marcin_zbiec@sggw.pl, tel. 22 593 85 67

WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH
ISSN 1644-0757, eISSN 2450-4602
Redaktor naczelny - Janina Sawicka, e-mail: janina_sawicka@sggw.pl, tel. 22 593 40 82
Sekretarz redakcji - Paulina Trębska, e-mail: acta_oeconomia@sggw.pl, 
tel. 22 593 40 70
ISSN 2449-7479
Redaktor naczelny - Joanna Szwacka-Mokrzycka, e-mail: joanna_szwacka@sggw.pl, tel. 22 593 40 73
Sekretarze redakcji (
e-mail: amme@sggw.pl):
Anna Jasiulewicz, e-mail: anna_jasiulewicz@sggw.pl, tel. 22 593 40 75

Olga Podlińska,

Iwona Pomianek, e-mail: iwona_pomianek@sggw.pl, 22 593 40 70
ISSN 2081-6979
Redaktor naczelny - Aldona Zawojska, e-mail: aldona_zawojska@sggw.pl
Sekretarz redakcji - Joanna Wrzesińska, e-mail: joanna_wrzesinska@sggw.pl. tel. 22 593 40 34

ISSN 2450-8055
Redaktor naczelny -
Elżbieta Szymańska, e-mail: elzbieta_szymanska@sggw.pl, tel. 22 593 42 27
Sekretarz redakcji -
Maria Zych-Lewandowska, e-mail: maria_zych@sggw.pl, tel. 22 593 42 57
ISSN 2081-3430
Redaktor naczelny - Marian Podstawka, e-mail: marian_podstawka@sggw.pl, tel. 22 593 40 60
Sekretarz redakcji - Aleksandra Wicka, e-mail: aleksandra_wicka@sggw.pl, tel. 22 593 40 69

ISSN 2081-6960
Redaktor naczelny - Maria Parlińska, e-mail: maria_parlinska@sggw.pl, tel. 22 593 41 00
Sekretarz redakcji - Teresa Sawicka, e-mail: teresa_sawicka@sggw.pl, tel. 22 593 41 03

ISSN 2353-9178
Redaktor naczelny - Krystyna Krzyżanowska, e-mail: krystyna_krzyzanowska@sggw.pl, tel. 22 593 41 50
Sekretarz redakcji - Jan Zawadka, e-mail: jan_zawadka@sggw.pl
ISSN 2300-9683
Redaktor naczelny - Mirosław Wasilewski, e-mail: miroslaw_wasilewski@sggw.pl, tel. 22 593 42 24
Sekretarz redakcji - Magdalena Mądra, e-mail: magdalena_madra@sggw.pl, tel. 22 593 42 42

WYDZIAŁ NAUK o ZWIERZĘTACH
 ISSN 1898-8830
Redaktor naczelny - Anna Rekiel, e-mail: anna_rekiel@sggw.pl, tel. 22 593 65 61
Sekretarz redakcji - Danuta Dzierżanowska-Góryń, e-mail: danuta_dzierzanowska_goryn@sggw.pl
WYDZIAŁ NAUK o ŻYWNOŚCI
ISSN 0084-5477
Redaktor naczelny - Dorota Witrowa-Rajchert, e-mail: dorota_witrowa_rajchert@sggw.pl, tel. 22 593 75 68
Sekretarz redakcji - Ewa Gondek, e-mail: ewa_gondek@sggw.pl, tel. 22 593 75 63

WYDZIAŁ OGRODNICTWA, BIOTECHNOLOGII i ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
ISSN 1898-8784
Redaktor naczelny - Renata Giedych, e-mail: renata_giedych@sggw.pl, tel. 22 593 22 09
Sekretarz redakcji - Barbara Łata, e-mail: barbara_lata@sggw.pl, tel. 22 593 20 95

WYDZIAŁ ZASTOSOWAŃ INFORMATYKI i MATEMATYKI
ISSN 2084-5537
Redaktor naczelny - Arkadiusz Orłowski, e-mail: arkadiusz_orlowski@sggw.pl, tel. 22 593 72 00
Sekretarz redakcji - Piotr Łukasiewicz, e-mail: piotr_lukasiewicz@sggw.pl, tel. 22 593 72 87

ISSN 2082-792X
Redaktor naczelny - Bolesław Borkowski, e-mail: boleslaw_borkowski@sggw.pl, tel. 22 593 72 30
Redaktor zarządzający - Grzegorz Koszela, 
e-mail: grzegorz_koszela@sggw.pl, tel. 22 593 72 53
Sekretarz redakcji - Luiza Ochnio, e-mail: luiza_ochnio@sggw.pl, tel. 22 593 72 53

NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach Wydawnictwa, wpisz się na listę:
>
WYDAWNICTWO
SZKOŁY GŁÓWNEJ GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO
W WARSZAWIE

ul. Nowoursynowska 166
02-787 Warszawa
(budynek nr 2 - stary Ursynów)

e-mail: wydawnictwo@sggw.pl

więcej »
opracowanie Prekursor